Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 08.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, T. Berdych – A. Murray, typ: 2 ( – 5.5 gema ), kurs: 1.95

Berdych w półfinale turnieju w Wimbledonie będzie miał nie lada zadanie pokonać głównego faworyta turnieju A. Murreya. Szkot w ćwierćfinale mimo, że prowadził z Tsongą 2:0, to ostatecznie wygrał 3:2. W meczu z Berdychem, Murray jest faworytem i powinien go wygrać nawet do zera. My typujemy, że Murray wygra to spotkanie przewagą minimum sześciu gemów.

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Liaoning – S. Youngchang, typ: 1, kurs: 2,00

Liaoning zajmuje jedenaste miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. W ostatniej kolejce byliśmy świadkami bardzo emocjonującego meczu, w którym Liaoning grając na wyjeździe z Jiangsu Suning przegrał 3:4. Mecz ten pokazał, że gospodarze mają solidny atak i są w stanie nawet w meczu wyjazdowym strzelić kilka bramek. Niestety gra defensywna pozostawia wiele do życzenia, dlatego muszą poprawić grę w tej formacji. My typujemy, że gospodarze nie popełnią już takich kardynalnych błędów w obronie i wygrają to spotkanie.

Norwegia – I Liga, godz. 19:00, Start – Bodo Glimt, typ: X HT, kurs: 2.15

Start zajmuje ostatnie miejsce i po rozegraniu czternastu kolejek zgromadził tylko sześć punktów. Gospodarze tracą bardzo dużo goli, a to jest powodem słabej gry formacji defensywnej. Bodo Glimt również słabo się spisuje i zajmuje dopiero czwarte miejsce od końca. Mecz będzie na pewno wyrównany, a my typujemy, że będzie do przerwy remis.

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, T. Berdych – A. Murray, typ: under 34.5 gema, kurs: 1.95

Murray jest faworytem tego meczu i całego turnieju. Mimo, że męczył się w ćwierćfinale z Tsongą ( 3:2), to jednak nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Berdycha. Wszystko wskazuje na to, że mecz może zakończyć się w trzech setach. My typujemy, że w spotkaniu nie będzie więcej niż 34 gemy.

Irlandia – II Liga, godz. 20:45, UC Dublin – Cabintelly, typ: 1 HT, kurs: 1.90

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i są faworytami tego spotkania. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z liderem Limerick 3:4. Mecz bardzo wyrównany i niewiele brakowało, aby padł remis. Goście zajmują przedostatnie miejsce i mają niewielkie szanse na zdobycie chociażby jednego punktu. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.