Typy na dziś: Overy na piątek 10.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – EURO 2016, godz. 21:00, Francja – Rumunia, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.55

Francja, gospodarz EURO 2016, jako pierwsza rozpocznie batalię o tytuł w meczu z Rumunią. Francuzi są faworytami tego spotkania, a biorąc pod uwagę ich formę z meczów towarzyskich i fakt, że będą ten turniej rozgrywać u siebie powinni gładko pokonać przeciętną drużynę Rumunii. Typujemy, że gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie.

Słowacja – II Liga, godz. 17:00, Presov – SKF Sered, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują trzecie miejsce, ale mają tylko jeden punkt straty do lidera – Kosic. Po dwóch zwycięstwach z rzędu, Presov dwa kolejne mecze zakończył rezultatem remisowym. Goście zajmują trzecie miejsce od końca, ale nie grozi im spadek, albowiem zdegradowana już została drużyna Borcic. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Koszykówka – Hiszpania, godz. 20:30, Laboral Kutxa – Barcelona, typ: over 149.5, kurs: 1.40

Będzie to czwarte spotkanie między tymi drużynami w fazie play off. Po trzech spotkaniach prowadzi Barcelona 2:1. Mecz na pewno będzie wyrównany i gospodarze nie stoją na straconej pozycji i mogą ten mecz wygrać. My stawiamy, że w meczu wpadnie powyżej 149 punktów.

Finlandia – III Liga Grupa A, godz. 18:00, Gnistan – PEPO 1, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce i wygrali ostatnie pięć meczów z rzędu. Goście zajmują dziewiąte miejsce i ostatnio słabo się spisują. Przegrali dwa mecze z rzędu i wszystko na to wskazuje, że może to być ich trzecia porażka. My typujemy, że Gnistan strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Białoruś, godz. 18:30, Zhodino – FC Isloch, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują piąte miejsce i wyprzedzają o trzy punkty ósmy FC Isloch. Goście przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu, a w lutym 2016 roku przegrali na boisku Zhodino 1:2. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.