Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 10.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Singapur, godz. 12:00, Albirex Niigata – Warriors FC, typ: 1 HT, kurs: 2.10

Albirex po rozegraniu 12 kolejek zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 29 punktów. Gospodarze zanotowali pięć zwycięstw z rzędu i mają szansę na kolejne szóste zwycięstwo. Goście spisują się słabo. Zajmują trzecie miejsce od końca i nie wygrali od pięciu spotkań. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Tenis – Hertogenbosch, godz. 10:00, N. Mahut – B. Tomic, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Chociaż faworytem tego spotkania jest Tomic, to będzie to jednak bardzo wyrównane spotkanie. Tomic rozstawiony z numerem drugim w 1/8 pokonał 2:0 Bedena, natomiast Francuz Mahut pokonał swojego rodaka – Mathieu 2:1. Stawiamy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Tenis – Moskwa, godz. 10:00, S. Diez – D. Popko, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.10

W ćwierćfinale turnieju w Moskwie spotka się Kanadyjczyk Diez z Kazachem Popko. Diez w 1/8 pokonał rozstawionego z numerem ósmym Rubleva, natomiast Popko wygrał 2:0 z Shapovalovem. Typujemy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Argentyna – III Liga, godz. 20:30, Tristan Suarez – Platense, typ: X HT, kurs: 1.95

Będzie to bardzo wyrównany mecz, w którym zmierzy się dziewiąty Tristan Suarez z dwunastym Platense. Goście przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu i będą mieli trudne zadanie, aby zdobyć w tym meczu chociażby jeden punkt. My typujemy, że do przerwy na tablicy świetlnej będzie widniał rezultat remisowy.

Singapur, godz. 14:00, Balestier Khalsa – Hougang United, typ: X HT, kurs: 2.20

Gospodarze po dwunastu kolejkach zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Tracą do najbliższego przeciwnika, którym jest Hougang aż jedenaście punktów. Co ciekawe, to obie drużyny w ostatnich pięciu meczach zanotowały tylko jedno zwycięstwo. Może goście są faworytem tego meczu, ale w pierwszej połowie mecz będzie na pewno wyrównany i może paść remis.