Typy na dziś: Overy na poniedziałek 15.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Wisła – Płock, typ: over 8.5 Rz.R, kurs: 1.40

Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Drużyna beniaminka – Wisły Płock spotka się u siebie z drużyną Jagiellonii, która będzie chciała po tym meczu powrócić na fotel lidera. Goście są w gazie, ale ten gorszy, słabszy dzień musi kiedyś przyjść i oby dla Jagiellonii nie przyszedł w meczu z Wisłą. Gospodarze są groźni u siebie, co pokazali w spotkaniu z Legią Warszawa, który moim zdaniem przegrali na własne życzenie. Obie drużyny będą ofensywnie ustawione, dlatego typuję, że będzie więcej niż osiem rzutów rożnych.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong Utrecht – Dordrecht, typ: BTS, kurs: 1.45

W pierwszej kolejce druga drużyna Utrechtu przegrała na wyjeździe z Bredą 1:4, ale moim zdaniem ta przegrana była spodziewana, ponieważ Breda będzie walczyła o awans. Goście grali pierwszy mecz u siebie i moim zdaniem zawiedli remisując ze średniakiem FC Oss 1:1. Faworytem tego meczu będą goście, ale moim zdaniem każdy wynik w tym spotkaniu będzie możliwy. Bramki wpadną i to nie jedna, a ja typuję, że obie drużyny strzelą gola.

Rosja – I Liga, godz. 16:30, Orenburg – Amkar Perm, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Orenburg słabo rozpoczął nowy sezon, przegrał dwa mecze, ale trzeba tu nadmienić, że były to bardzo ciężkie spotkania, bo z Rostovem i CSKA Moskwa. Gospodarze nie grali aż tak źle, ponieważ oba mecze przegrali po 0:1. Goście o wiele lepiej rozpoczęli ten sezon, albowiem w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu zdobyli cztery punkty. Mecz będzie wyrównany, chociaż to gospodarze będą chcieli wreszcie strzelić pierwszego gola w tym sezonie i zdobyć pierwsze trzy punkty. Stawiam na to, że w meczu nie wpadną więcej niż dwie bramki.

Szwecja – I Liga, godz. 19:00, Sundsvall – Hammarby, typ: BTS, kurs: 1.50

Będzie to mecz sąsiadów z tabeli. Sundsvall zajmuje jedenaste miejsce i wyprzedza o dwa punkty dwunaste Hammarby. Goście ostatnio w dobrej formie, wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu. Gospodarze muszą się przyłożyć do tego spotkania, ponieważ porażka zepchnie ich za drużynę gości. Mecz będzie wyrównany i powinny wpaść bramki. Ja typuję, że obie drużyny strzelą bramkę.

Dania – I Liga, godz. 19:00, Aalborg – Esbjerg, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.55

Aalborg jest faworytem tego meczu. Inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie niespodzianką. Esbjerg w tym sezonie gra bardzo słabo, po czterech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem jednego punktu. Poza tym fatalnie gra w defensywie, w czterech meczach goście stracili aż dwanaście goli. Moim zdaniem goście nie powiększą po tym meczu dorobku punktowego i przegrają kolejne spotkanie. Stawiam na to, że Aalborg strzeli bramkę w pierwszej połowie.