Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 15.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na poniedziałek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Siatkówka – Mężczyźni – IO Rio, godz. 20:00, Rosja – Iran, typ: 1, kurs: 1.25

Oba zespoły zapewniły sobie awans z grupy B. Przed ostatnią kolejką Rosja zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem ośmiu punktów, natomiast Iran czwarte miejsce z siedmioma punktami. Rosja w meczu z Polską pokazała, że będzie się liczyć w dalszej części turnieju olimpijskiego. Stawiam na zwycięstwo Rosji.

Tenis – Cordenons, godz. 10:00, G. Quinzi – G.P. Vivero, typ: 1, kurs: 1.22

Włoch będzie faworytem tego meczu, mimo że między nim, a Hiszpanem Vivero w rankingu ATP jest tylko trzynaście miejsc różnicy na jego korzyść. Quinzi nie powinien mieć problemu z pokonaniem Vivero, chociaż jest możliwy wynik trzysetowy. Typuję wygraną Quinziego.

Bułgaria – I Liga, godz. 19:00, Botev Plovdiv – Slavia, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Obie drużyny słabo wystartowały w nowym sezonie. Gospodarze w dwóch rozegranych meczach zdobyli tylko jeden punkt po remisie na swoim boisku w meczu derbowym z Lokomotivem Plovdiv 1:1. Goście jeszcze gorzej wystartowali, ponieważ przegrali dwa ostatnie mecze, w tym u siebie z Beroe 1:2. W tym meczu nie powinno wpaść wiele bramek, dlatego stawiam na to, że obie drużyny nie strzelą więcej niż trzy bramki.

Dania – I Liga, godz. 19:00, Aalborg – Esbjerg, typ: over 1.5, kurs: 1.20

Aalborg po rozegraniu czterech kolejek nie przegrał jeszcze meczu, dwa spotkania wygrał i dwa zremisował. W tym spotkaniu będzie zdecydowanym faworytem, ponieważ goście grają fatalnie. W czterech meczach zdobyli tylko jeden punkt po remisie u siebie z Aarhus 2:2. Esbjerg zdążył już stracić w tych czterech meczach aż dwanaście bramek, co świadczy o bardzo słabej grze w defensywie. Moim zdaniem fatalnej gry gości w tyłach będzie ciąg dalszy, dlatego stawiam, że w tym meczu będzie więcej niż jedna bramka.

Szwecja – II Liga, godz. 19:00, Varnamo – Angelholms, typ: under 4.5, typ: 1.20

Varnamo zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 27 punktów. W ostatnich meczach gospodarze spisują się słabo od trzech kolejek nie wygrali meczu. W ostatniej kolejce gospodarze doznali wysokiej porażki na wyjeździe z AFC United 0:5. Goście to czerwona latarnia tej ligi, zajmują ostatnie miejsce i doznali trzech porażek z rzędu. Na pewno w tym meczu wpadną bramki, ale nie więcej niż cztery.