Typy na dziś: Overy na poniedziałek 18.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Islandia – I Liga, godz. 22:00, Vikingur Reykjavik – Throttur, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Po rozegraniu dziesięciu kolejek Vikingur zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem dwunastu punktów. W ostatnim meczu wyjazdowym gospodarze urwali punkt liderowi Hafnarfjordur remisując 2:2. Goście grają bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko siedmiu punktów. Należy dodać, że goście stracili do tej pory aż 28 bramek. Typujemy, że Vikingur strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Nieciecza – Arka, typ: under 12.5 Rz.R. kurs: 1.40

Na inaugurację nowego sezonu drużyna z Niecieczy będzie podejmować beniaminka Arkę Gdynia. Faworytem tego spotkania są gospodarze, ale goście z Gdyni będą chcieli jak najlepiej się zaprezentować w pierwszym meczu rozpoczynającym nowy sezon i możliwy jest, można powiedzieć, każdy wynik. My typujemy, że w meczu będzie poniżej trzynastu rzutów rożnych.

Dania – I Liga, godz. 19:00, Midjylland – Randers, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Midjylland w pierwszej kolejce będzie podejmować drużynę Randers. Gospodarze przed rozpoczęciem ligi już rozegrali spotkania w Lidze Europejskiej eliminując Suduve (1:0, 1:0) oraz w kolejnej rundzie pewnie pokonali u siebie Vaduz 3:0. Randers jest niewygodnym przeciwnikiem dla gospodarzy i trudno powiedzieć jak zaprezentuje się w nowym sezonie. My typujemy, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Nieciecza – Arka, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Gospodarze nieźle spisywali się w meczach kontrolnych i można powiedzieć, że będą faworytem tego meczu. Beniaminek z Gdyni na pewno podejdzie do tego pierwszego spotkania z respektem do przeciwnika i zabezpieczy tyły, które zostały przed sezonem wzmocnione doświadczonymi obrońcami i bramkarzem. W tym spotkaniu nie powinniśmy być świadkami wielu goli, dlatego stawiamy, że nie wpadną więcej niż dwa gole.

Szwecja – I Liga, godz. 19:00, Jonkopings – Djurgardens, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Oba zespoły spisują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Odnosi się to przede wszystkim do gości, którzy przed sezonem mieli wyższe aspiracje. Jak na razie zajmują dwunaste miejsce i wyprzedzają gospodarzy tylko lepszą różnicą bramek. My typujemy, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.