Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 18.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Nieciecza – Arka, typ: X HT, kurs: 1.95

Termalica nieźle spisywała się w meczach kontrolnych, ale jak zawsze pierwszy mecz sezonu będzie bardzo trudny, tym bardziej, że przeciwnikiem będzie beniaminek Arka Gdynia. Trudno powiedzieć w jakiej formie jest drużyna gości, która na pewno przystąpi w tym meczu defensywnie ustawiona. Mecz na pewno będzie wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. Typujemy, że do przerwy będzie rezultat remisowy.

Dania – I Liga, godz. 19:00, Midjylland – Randers, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Midtjylland przed rozpoczynającym się sezonem, oprócz meczów kontrolnych, rozegrał spotkania w kwalifikacjach Ligi Europejskiej eliminując Suduve (1:0, 1:0), a w kolejnej rundzie spotkał się na własnym boisku z Vaduz i wygrał pewnie 3:0. Randers zawsze był niewygodnym przeciwnikiem dla gospodarzy i na pewno łatwo nie odda meczu. Drużyny powinny strzelić w tym meczu kilka bramek, my stawiamy na przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – ME U 19, godz. 12:00, Anglia – Chorwacja, typ: 1, kurs: 2.00

W grupie B Mistrzostw Europy piłkarzy do lat 19 odbywających się w Niemczech drużyna Anglii zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem kompletu punktów. Anglicy pokonali Francję 2:1 i Holandię 2:1. Chorwaci zajmują ostatnie, czwarte miejsce i jak na razie nie zdobyli żadnego punktu. W ostatnim, trzecim meczu w grupie Anglia powinna wygrać, tym bardziej, że Chorwaci w dwóch meczach strzelili zaledwie jednego gola tracąc aż pięć. Typujemy zwycięstwo Anglii.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Nieciecza – Arka, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 2.10

Drużyna z Niecieczy przed rozpoczynającym się sezonem została przejęta przez nowego trenera Czesława Michniewicza. Jest to solidny, ale wymagający trener, który na pewno wprowadzi w szeregi piłkarzy odpowiedni poziom. W pierwszym meczu gospodarze będą podejmować beniaminka Arkę Gdynia, która wzmocniła się w formacji defensywnej oraz na pozycji bramkarza. Goście na pewno będą ustawieni defensywnie i w tym pierwszym meczu w Ekstraklasie będą chcieli przynajmniej wywieść jeden punkt. Możemy jednak zaryzykować, że jedna akcja gospodarzy w pierwszej połowie może zakończyć się strzeleniem gola. Typujemy, że Termalica strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Niemcy – IV Liga Bawaria, godz. 18:00, TSV Monachium II – Ingolstadt II, typ: 1, kurs: 1.95

W pierwszej kolejce druga drużyna TSV Monachium będzie podejmować inną drużynę z Bawarii Ingolstadt II. W zeszłym sezonie gospodarze zremisowali z Ingolstadt II 0:0, ale wydaje się, że w tym nadchodzącym gospodarze mają lepszy skład. Mecz będzie z pewnością bardzo wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom. Stawiamy na zwycięstwo TSV Monachium II.