Typy na dziś: Overy na sobotę 02.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Brazylia – II Liga, godz. 21:00, Brasil de Pelotas RS – Joinville, typ: under 2.5, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują jedenaste miejsce i są faworytami tego spotkania. Goście zajmują trzecie miejsce od końca i w ostatnich pięciu meczach nie wygrali żadnego z nich. Nadto przegrali trzy spotkania z rzędu i wszystko na to wskazuje, że może to być kolejna porażka. Obie drużyny nie strzelają wielu bramek, dlatego typujemy, że w tym meczu nie strzelą więcej niż dwa gole.

Białoruś – I Liga, godz. 17:00, Słuck – FC Isloch, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

W tym spotkaniu to drużyna gości jest faworytem, ponieważ Słuck gra słabo i zajmuje trzecie miejsce od końca. Goście potrafią grać w meczach wyjazdowych, dlatego mogą to spotkanie nawet wygrać. Gospodarze w pięciu ostatnich meczach przegrali aż trzy spotkania. My typujemy, że w pierwszej połowie drużyny nie strzelą więcej niż jednego gola.

Korea Południowa – I Liga, godz. 12:00, Sangju Sangmu – FC Seul, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Goście zajmują drugie miejsce, ale przegrali dwa ostatnie mecze z rzędu. Gospodarze zajmują siódme miejsce i po serii trzech zwycięstw z rzędu ostatnie spotkanie przegrali. Z udziałem obu drużyn wpada dużo goli, dlatego typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Korea Południowa – II Liga, godz. 12:00, Busan I Park – Daegu FC, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Busan, na jedenaście drużyn, zajmuje ósme miejsce, natomiast goście plasują się na czwartym miejscu i wyprzedzają ich o dziewięć punktów. W meczach między tymi drużynami ostatnio padało mało goli, dlatego typujemy, poniżej trzech bramek.

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, R. Bautista – B. Tomic, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Spotkania między tymi tenisistami są bardzo wyrównane i wszystko wskazuje na to, że i ten mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. Tomic na tym turnieju wygrywa swoje mecze, ale przychodzi mu to z dużym trudem, przykładem tego był mecz z Verdasco wygrany przez niego 3:2. Inaczej jest z Bautistą, który gra bardzo równo i może w tym turnieju zajść daleko. My typujemy, że spotkanie to zakończy się powyżej trzech setów.