Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 02.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Chiny – II Liga, godz. 13:35, Tianjin – Qingdao, typ: 1, kurs: 2.10

Gospodarze zajmują piąte miejsce, ale mają szansę po tym meczu, w razie zwycięstwa, skoczyć do pierwszej trójki. Wszystko będzie zależeć od tego meczu, który zapowiada się bardzo ciekawie, a to z tego powodu, że goście zajmują pierwsze miejsce. Różnica jest taka, że Tianjin gra ostatnio bardzo dobrze, nie przegrało trzech ostatnich meczów i ma dodatni bilans spotkań z Qingdao. Stawiamy, że po wyrównanym i zaciętym meczu wygra drużyna gospodarzy.

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Jiangsu – Liaoning, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i wyprzedzają gości o dwanaście punktów. Należy dodać, że drużyna Liaoning zajmuje dziesiąte miejsce i w ostatnich trzech meczach zanotowała komplet zwycięstw. Przy czym te ostatnie zwycięstwa były na drużynach z dolnej części tabeli. My stawiamy, że jednak to gospodarze powinni pewnie zwyciężyć i prowadzić po pierwszej połowie.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 16:00, Brommapojkarna – Carlstad United, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.90

Gospodarze liderują w trzeciej lidze północnej wyprzedzając o trzy punkty Akropolis. Należy dodać, że w ostatnich pięciu meczach nie doznali porażki i są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Goście zajmują na czternaście drużyn jedenaste miejsce. Mają najwięcej straconych goli i przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Japonia – J-League, godz. 12:00, Sagan Tosu – Tokyo, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym gospodarze Sagan Tosu będzie podejmować na własnym stadionie drużynę Tokyo. Trudno wskazać na zwycięzce tego meczu, ale na pewno większe szanse na wygraną mają goście. My typujemy przedział bramkowy między 2-3 bramki.

Tenis – Wimbledon, godz. 13:45, D. Cibulkova – E. Bouchard, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.25

W 1/16 turnieju w Wimbledonie D. Cibulkowa spotka się z Kanadyjką Bouchard. Cibulkova ostatnio jest w dobrej formie. Na turnieju w Wimbledonie nie straciła jeszcze seta, pokonała 2:0 Lucic-Baroni i w takich samych rozmiarach Gavrilovą. Jej przeciwniczka Bouchard pokonała Rybiarikovą i w ostatnim meczu wyeliminowała przedstawicielkę gospodarzy – Konte 2:1. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno będzie bardzo wyrównany. Stawiamy, że spotkanie zakończy się w trzech setach.