Typy na dziś: Overy na środę 18.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, powodzenia!

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 20:45, Liverpool – Sevilla, typ: Over 0.5 HT, kurs: 1.44
Finałowe starcie zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie ekipy trochę odpuściły końcówkę w swoich ligach, aby skupić się na tym meczu. Stawka jest duża bo poza zdobyciem pucharu nagrodą jest gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. My patrząc na liczbę bramek w meczach tych drużyn typujemy, że strzelanie rozpocznie się już przed przerwą.

Piłka nożna – Szwecja, godz. 18:30, Hammarby – Malmo FF, typ: BTS, kurs: 1.67
Obie drużyny zupełnie inaczej rozpoczęły sezon. Malmo jest wiceliderem za to Hammarby bliżej do miejsc spadkowych niż walki o wyższe cele. Jest jednak coś co łączy oba zespoły: dobra skuteczność. Mają na koncie tyle samo bramek (po 18) strzelonych w tym sezonie. To goście są faworytem tego meczu jednak gospodarze są w stanie odgryźć się golem i dlatego typujemy tutaj BTS.

Piłka nożna – Turcja, godz. 18:00, Konyaspor – Besiktas, typ: Over 0.5 HT, kurs: 1.39
Ostatnia kolejka tureckiej ligi. Sytuacja obu zespołów już się nie zmieni. Obie ekipy mogą mówić o sukcesie. Gospodarze zajęli wysokie trzecie miejsce, Besiktas został koronowany na mistrza Turcji. W meczach Konyasporu może nie pada wiele bramek, jednak Besiktas potrafi strzelać. Do tego będzie to zapewne mecz w luźniejszej atmosferze i spodziewamy się bramki już w pierwszej połowie.

Piłka nożna – Egipt, godz. 17:45, El Masry – El Daklyeh, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Stracie sąsiadów w ligowej tabeli. El Masry ma tylko 2 punkty straty do EL Daklyeh jednak ostatnio są w znacznie gorszej formie od swojego dzisiejszego rywala. Od 4 spotkań nie potrafią wygrać i mają spore problemy ze skutecznością. Goście również nie są przesadnie skuteczni jednak tracą bardzo mało bramek. W meczach pomiędzy tymi drużynami również nigdy nie padało wiele bramek, dlatego typujemy, że zobaczymy tu najwyżej dwa gole.

Tenis – Strasbourg, godz. 14:00, M. Puig – V. Razzano, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Puig w poprzedniej rundzie wyeliminowała Errani. W pierwszym, przegranym secie bardzo się męczyła, jednak dwa kolejne gładko rozstrzygnęła na swoją korzyść. Razzano najlepsze lata ma już za sobą i chociaż mączka to jej ulubiona nawierzchnia to raczej nie ma dziś większych szans. Typujemy, że mecz zakończy się w dwóch setach.