Typy na dziś: Pewniaki na środę 18.05.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Szwecja, godz. 18:30, Hammarby – Malmo FF, typ: x2, kurs: 1.33
Hammarby po 9 kolejkach plasuje się na 12. pozycji. Goście są wiceliderem i mogą się pochwalić jak na razie najszczelniejszą obroną w lidze. Ostatnie 4 pojedynki pomiędzy tymi ekipami padły łupem Malmo. Hammarby w tym sezonie u siebie gra dobrze i jeszcze nie przegrało, jednak uważamy, że gospodarze nie są w stanie wygrać dzisiejszego meczu.

Piłka nożna – Serbia, godz. 17:00, Borac – Crvena Zvezda, typ: Over 1.5, kurs: 1.29
6. zespół serbskiej ligi Borac podejmuje lidera Crveną Zvezdę, która już zapewniła sobie mistrzostwo. Gdyby mecz był o jakąkolwiek stawkę faworytem byliby goście, jednak w sytuacji wszystko zdarzyć się może. A na pewno wiele się zdarzy bowiem mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze obfitowały w gole, a w sytuacji kiedy o nic nie grają gra będzie jeszcze luźniejsza i dwa gole zobaczymy spokojnie.

Piłka nożna – Azjatycka LM, godz. 12:00, Urawa – Seoul, typ: 1x, kurs: 1.29
Pierwsza runda pucharowej fazy Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Urawa zajęła drugie miejsce w grupie, jednak na własnym boisku jest nie do pokonania. Na krajowym podwórku ostatnio również nie ma sobie mocnych. Goście z kolei po serii zwycięstw zaliczyli ostatnio kilka gorszych meczów. Zapowiada się na pewno wyrównany mecz, ale nie wróżymy gościom sukcesu w dzisiejszym spotkaniu.

Koszykówka – Grecja, godz. 18:00, Aris – AEK Ateny, typ: 1, kurs: 1.38
Pierwszy mecz o brązowy medal. Zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu w tej rywalizacji są gospodarze dzisiejszego spotkania. Aris dzielnie walczył o finał ulegając Panathinaikosowi dopiero po 5 meczach. Z AEK mają bardzo korzystny bilans bezpośrednich spotkań, a jeśli spojrzeć tylko na mecze, w których gospodarzem był Aris rywalizacja pomiędzy tymi drużynami wygląda jednostronnie. Aris wygrał ostatnich 11 pojedynków u siebie z AEK i dziś będzie podobnie.

Tenis – Strasbourg, godz. 14:00, M. Puig – V. Razzano, typ: 1, kurs: 1.22
Druga runda turnieju WTA w Strasbourgu. Puig w poprzedniej rundzie wyeliminowała Errani. W pierwszym, przegranym secie bardzo się męczyła, jednak dwa kolejne gładko rozstrzygnęła na swoją korzyść. Razzano najlepsze lata ma już za sobą i chociaż mączka to jej ulubiona nawierzchnia to nie dajemy jej dziś większych szans.