Typy na dziś: Overy na środę 20.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Celtic – Lincoln FC, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.40

Celtic w rewanżu będzie chciał zmazać plamę z pierwszego spotkania, które przegrał 0:1. W drugim meczu chyba już niespodzianki nie będzie i Szkoci pewnie wygrają spotkanie. My typujemy, że Celtic strzeli bramki w obu połowach.

Chiny – Super Liga, godz. 13: 35, Shanghai SIPG – Chongqing Lifan, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i w ostatniej kolejce przegrali mecz derbowy 1:2. Wcześniej drużyna gospodarzy wygrała dwa mecze z rzędu, w tym z Henanem aż 5:0. Goście na 16 drużyn zajmują 12. miejsce i raczej będzie im ciężko wywieść chociażby jeden punkt. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Japonia – II Liga, godz. 12:00, Sapporo – Yamaga, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Mecz na szczycie drugiej ligi japońskiej, w którym lider – Sapporo spotka się z v-ce liderem Yamagą. Trudno powiedzieć, która z drużyn zakończy ten mecz zwycięsko. Może paść remis, ale na pewno mecz będzie bardzo wyrównany i nie powinno wpaść wiele bramek. My typujemy, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Beijing – Yanbian, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Beijing Guoan zajmuje ósme miejsce i wyprzedza o dwa punkty drużynę gości. Ostatnio obie drużyny są w dobrej formie, obie wygrywają mecze. Gospodarze w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Hebei 1:0, a goście wygrali dwa ostatnie mecze z rzędu. Oba spotkania rozgrywali u siebie, strzelili w nich pięć bramek, żadnej nie tracąc. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:15, Norrkoping – Rosenborg, typ: BTS, kurs: 1.50

Szwedzi pierwszy mecz wyjazdowy przegrali 1:3 i będą mieli trudne zadanie, aby odrobić straty. Na szczęście strzelona bramka na wyjeździe daje gospodarzom cień nadziei, dlatego mecz będzie bardzo ciekawy. Norrkoping nie ma nic do stracenia i będzie atakować. Dla gości będzie to okazja do kontr i strzelenia bramki. Typujemy, że obie drużyny strzelą gola.