Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 20.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!


Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:15, Trencin – Ol. Ljubljana, typ: przedział bramek 2-3, kurs:2.00

W pierwszym meczu obie drużyny zaprezentowały wesoły futbol strzelając aż siedem bramek. Trencin prowadził już 4:0 i dał sobie strzelić trzy bramki. W rewanżu raczej tyle bramek nie wpadnie, ale kilka goli drużyny powinny strzelić. Stawiamy na przedział bramkowy 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 16:00, Astana – Żalgiris, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Astana od początku była faworytem dwumeczu z Żalgirisem, ale w pierwszym spotkaniu tylko zremisowała 0:0. U siebie gospodarze powinni wygrać i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. W meczu nie powinno wpaść wiele goli, goście mogą nie strzelić nawet bramki. Gospodarze mogą strzelić kilka goli, ale więcej niż trzy to raczej nie strzelą. My typujemy, że w meczu wpadnie od dwóch do trzech goli.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:30, Ferencvaros – Partizan Tirana, typ: przedział bramek 2-3, typ: 2.00

Węgrzy w pierwszym meczu zremisowali 1:1 i u siebie będą faworytami. Rezultat 1:1 nie jest wynikiem pewnym, dlatego dla gospodarzy będzie najlepiej jeżeli strzelą bramkę. W meczu powinno wpaść kilka goli, dlatego typujemy przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Dinamo Zagrzeb – Vardar Skopje, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Dinamo w pierwszym meczu pokonało Vardar 2:1 i praktycznie nie powinno mieć problemu z awansem do następnej rundy. W rewanżu goście nie powinni strzelić bramki, a gospodarze za to kilka. Typujemy przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Celtic – Lincoln FC, typ: over 1.5 HT, kurs: 1.90

Celtic w rewanżu powinien pokazać, że jest drużyną o jedną, a nawet dwie klasy lepszą. W pierwszym meczu zlekceważyli przeciwnika i byli nieskuteczni. W meczu powinno wpaść wiele goli, dlatego też typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB