Typy na dziś: Overy na środę 23.03.

Przed Wami porcja świeżych Overów na środowe mecze. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Piłka nożna – Towarzyskie , godz. 20:45, Polska – Serbia, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Ostatnio mecze polskiej kadry są miłe dla kibiców. Pada w nich wiele goli dla obu drużyn. Wprawdzie w dwóch ostatnich starciach z Serbią padł tylko jeden gol ale było to 6 i 8 lat temu a wtedy nasza reprezentacja miała zupełnie inny styl gry. Na dwa gol śmiało dziś możemy liczyć.

Piłka nożna – Dania, godz. 18:00, Silkeborg – Vendsyssel FF, typ: Under 2.5, kurs: 1.60
Spotkanie z duńskiej drugiej ligi. Vendsyssel jest wiceliderem jednak nie zaczął udanie rundy rewanżowej bowiem zaliczył 3 porażki w 3 meczach. Obie drużyny nie należą do najskuteczniejszych a ich bezpośrednie starcia nigdy nie obfitowały w bramki i dziś również nie spodziewamy się wielu bramek.

Tenis – Miami, godz. 16:00, E.Bouchard – L.Hradecka, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.44
Bouchard po nizebyt udanym sezonie wraca do formy z 2014 roku i prezentuje się bardzo dobrze. Hradecka to zawodniczka, która raczej skupia się na debli i mikście i nie powinna stanowić wielkiej przeszkody dla Kanadyjki. Stawiamy na zwycięstwo Bouchard w dwóch setach.

Tenis – Miami, godz. 16:00, B.Coric – D.Istomin, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.44
Coric to młdoy wilczek, który ma szanse zawojować męski tenis. Istomin ma fatalny początek tego sezonu. Jego bilans tegorocznych spotkań to 1-8. Rok temu w bezpośrednim pojedynku w dwóch setach lepszy okazał się Coric. Dziś spodziewamy się podobnego wyniki i tylko dwóch setów.

Hokej – Czechy godz. 18:20, Sparta Praga – Zlin, typ: Over 4.5, kurs: 1.59
Piąte spotkanie ćwierćfinału czeskiej ekstraklasy. W spotkaniach obu drużyn pada sporo bramek. Również bezpośrednie mecze obfitowały w kilka trafień. W ostatnich 10 spotkaniach tylko dwa razy nie padło 5 bramek i to tylko wtedy gdy trafiała tylko jedna drużyna. Spodziewamy się dziś walki i bramek z obu stron.