Typy na dziś: Pewniaki na środę 23.03.

Zapraszamy na Pewniaki na środę i życzymy powodzenia!

Tenis – Miami, godz. 16:00, C.Bellis – M.Puig, typ: 2, kurs: 1.36
Młodziutka Amerykanka Bellis wygrała już w tym sezonie z wyżej sklasyfikowanymi zawodniczkami i na pewno będzie chciała pokazać się przed własną publicznością. Puig ma o wiele większe doświadczenie i dobry tegoroczny sezon, w którym zaliczyła już jeden turniejowy finał i to właśnie ona pojawi się w następnej rundzie.

Tenis – Miami, godz. 16:00, B.Coric – D.Istomin, typ: 1, kurs: 1.36
Młody Chorwat znajduje się już w pierwszej 50 rankingu i na pewno na tym nie poprzestanie. Dziś zmierzy się ze sklasyfikowanym o 30 miejsc niżej Istominem. Coric wygrał z nim przed rokiem w dwóch setach i dziś również powinien sobie z nim gładko poradzić bowiem Istomin jest bez formy a jego tegoroczny bilans to 1-8.

Tenis – Miami, godz. 16:00, R. Carballes Baena – A.Bedene, typ: 2, kurs: 1.23
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Brytyjczyk Bedene. Po pierwsze wyprzedza swojego dzisiejszego rywala w rankingu o blisko 60 pozycji. Do tego Hiszpan nie ma zbytnio doświadczenia na twardej nawierzchni: w poprzednich latach rozegrał zaledwie 10 spotkań. Pewne zwycięstwo będącego w niezłej formie Bedene

Hokej – Czechy godz. 18:20, Sparta Praga – Zlin, typ: 1 OT, kurs: 1.22
Piąte spotkanie ćwierćfinałowe i raczej ostatnie. Sparta skończyła sezon zasadniczy na drugiej pozycji, natomiast Zlin na siódmej. Prażanie przegrali u siebie w tym sezonie tylko 4 razy. Pokpili drugi mecz ze Zlinem i go przegrali aż 0:4 ale dziś będą chcieli przypieczętować awans do półfinału.

Piłka ręczna – Liga Mistrzów, godz. 18:30, Kiel – Szeged, typ: 1, kurs: 1.25
Czwarta drużyna Europy z poprzedniego sezonu musi u siebie odrobić straty z pierwszego spotkania. W zeszłym roku Węgrzy również wygrali u siebie po czym w rewanżu Niemcy nie dali im większych szans. Dziś będzie podobnie i spotkanie zakończy się pewną wygrana gospodarzy.