Typy na dziś: Overy na wtorek 14.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 18:00, Austria – Węgry, typ: 0.5 HT, kurs: 1.45

Austria, po bardzo dobrych eliminacjach do ME we Francji, w pierwszym meczu grupy F spotka się z drużyną Węgier. Biorąc tylko i wyłącznie osiągnięcia obu drużyn w eliminacjach, to zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Austrii. Jednak w ostatnich meczach sparingowych przed głównym turniejem, Austriacy już tak pewnie nie wygrywali. Mimo wszystko drużyna węgierska nie powinna zagrozić Austrii w osiągnięciu zwycięstwa. My typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Islandia, typ: 0.5 HT, kurs: 1.45

Portugalia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, tym bardziej, że Islandia debiutuje w tak wielkim turnieju. Ronaldo i spółka mogą daleko zajść, może nawet i do finału. Dla Portugalii wygrana w tym meczu to obowiązek i raczej tak się stanie. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Guangzhou Ev. – Tianjin, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Guangzhou Ev. jest liderem w pierwszej lidze chińskiej i po serii zwycięstw dwa ostatnie mecze gospodarze zakończyli remisami. Goście nie przegrali od pięciu spotkań, mimo to w tym spotkaniu będzie im bardzo ciężko zdobyć chociażby jeden punkt. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Copa America, godz. 02:00, Chile – Panama, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Będzie to mecz, który zadecyduje, która z drużyn (oprócz Argentyny) awansuje z grupy D. Oba zespoły mają po trzy punkty i na pewno mecz będzie emocjonujący. Wydaje się, że Chile posiadają lepszą drużynę i są faworytami tego meczu. My typujemy, że zespół Chile strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 19:00, Nykoping – Sleipner, typ: over 2.5, kurs: 1.65

Obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce i po rozegraniu ośmiu kolejek zgromadzili dziewięć punktów. Goście spisują się jeszcze gorzej, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko czterech punktów. Obie drużyny doznały ostatnio porażek. Nykoping przegrał trzy ostatnie mecze, natomiast goście dwa ostatnie spotkania. W meczu tym powinno wpaść dużo goli, dlatego typujemy, że drużyny strzelą więcej niż dwie bramki.