Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 14.06.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 18:00, Austria – Węgry, typ: 1 over 0.5, kurs: 1.20

Pierwszy mecz w grupie F, w którym Austria spotka się z drużyną Węgier. Na pewno faworytem tego meczu będzie drużyna austriacka, która znakomicie spisywała się w eliminacjach. My typujemy, że Austria strzeli bramkę.

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Guangzhou Ev. – Tianjin, typ: 1, kurs: 1.25

Gospodarze liderują w chińskiej pierwszej lidze i wyprzedzają piąty Tianjin o dziewięć punktów. Po serii zwycięstw ostatnie dwa mecze zakończyli rezultatem remisowym. Goście od pięciu meczów nie przegrali, ale w tym meczu nie są faworytami i raczej nie wywiozą z wyjazdu nawet jednego punktu. Stawiamy na zwycięstwo gospodarzy.

Copa America, godz. 02:00 – Chile – Panama, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.25

Ostatnia kolejka w grupie D na Copa America. Chile zajmują drugie miejsce za Argentyną, która już zapewniła sobie awans z tej grupy. Chile, żeby awansować, nie może tego meczu przegrać. Mają tyle samo punktów co ich przeciwnik Panama i mecz ten zadecyduje, która z tych drużyn awansuje. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Copa America, godz. 04:00, Argentyna – Boliwia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Argentyna zapewniła już sobie awans z grupy D i w ostatnim meczu w tej grupie spotka się z Boliwią, która zajmuje ostatnie miejsce i wszystko na to wskazuje, że na tym miejscu pozostanie. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Tenis – Perugia, godz. 11:00, F.F. Silva – G. Andreozzi, typ: 2, kurs: 1.25

Włoch Andreozzi w 1/16 turnieju w Perugii spotka się z F. F. Silvą. Zdecydowanym faworytem tego meczu będzie rozstawiony z numerem siódmym Andreozzi. Włoch nie tylko jest faworytem tego spotkania, dlatego że mecz odbędzie się we Włoszech, ale jest lepszym tenisistą od przeciwnika i kto wie czy nie jest to kandydat nawet do finału tego turnieju. My typujemy pewne zwycięstwo Andreozziego.