Typy na dziś: Overy na wtorek 17.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Rumunia – Puchar, godz. 20:30, Dinamo Bukareszt – CFR Cluj, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to finałowe spotkanie w pucharze Rumunii i trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany i emocjonujący. Dinamo w półfinale wyeliminowało lokalnego rywala jakim jest Steaua (0:0 i 2:2), natomiast CFR Cluj pokonał Targu Mures ( 0:0, 0:2 ). My typujemy, że w pierwszej połowie drużyny nie strzelą więcej niż jednego gola.

Czechy – II Liga, godz. 18:00, Znojmo – Vlasim, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze mają realne szanse na awans do pierwszej ligi. Obecnie zajmują trzecie miejsce ze stratą tylko trzech punktów do lidera Hradec Kralove. Znojmo ma tyle samo punktów co druga Karvina, którą czeka ciężki mecz z piątym Usti. Jeżeli gospodarze wygrają to spotkanie, mogą zrównać się z liderem, albowiem Hradec Kralove ma o jeden mecz więcej. Stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Anglia, godz. 21:00, Manchester United – Bornemouth, 1 over 0.5 HT, kurs: 1.60

Ostatni mecz Manchesteru u siebie w bieżącym sezonie ligowym. Będzie to zaległe spotkanie, które zostało przełożone w ostatniej, niedzielnej kolejce. Gospodarze w przypadku wygranej mogą awansować o kilka miejsc i raczej tak się stanie. Mimo, że MU nie rozpieszczał kibiców skutecznością na własnym boisku to w tym ostatnim meczu Czerwone Diabły mogą się przełamać i strzelić kilka bramek. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Austria – III Liga, godz. 19:30, V. Steyr – Kaldsorf, typ: BTS. kurs: 1.50

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu gospodarze zajmują jedenaste miejsce, ale zapewnili sobie pewne utrzymanie w lidze. Podobnie jest z gośćmi, którzy zajmują piąte miejsce, ale nie mają już szans na awans. Na pewno obie drużyny podejdą do tego meczu na luzie, dlatego typujemy, że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednym golu.

Irlandia, godz. 20:45, St. Patricks – Finn Harps, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze w tym sezonie zawodzą swoich kibiców. Zajmują dopiero szóste miejsce, a w ostatnich pięciu meczach doznali aż trzech porażek. W ostatniej kolejce gospodarze nie poradzili sobie u siebie ze słabym Longford remisując 3:3. Goście zajmują ósme miejsce i nie wygrali meczu od pięciu kolejek. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.