Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 17.05.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Anglia, godz. 21:00, Manchester United – Bornemouth, typ: 1 HT, kurs. 2.25

Gospodarze będą chcieli godnie zakończyć bieżący sezon i na własnym boisku pokonać drużynę Bornemouth. Po porażce w ostatniej kolejce West Ham United, Czerwone Diabły w razie wygranej mają szanse awansować w tabeli. Przed nimi jeszcze finał w pucharze Anglii, ale na pewno ligę będą chcieli zakończyć zwycięstwem. My stawiamy, że Manchester United będzie prowadzić do przerwy.

Grecja – Puchar, godz. 19:30, Olympiakos Pireus – AEK Ateny, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.95

Będzie to finał pucharu Grecji, który już raz został przełożony na inny termin. Miejmy nadzieję, że to spotkanie już nie będzie przełożone i że odbędzie się zgodnie z planem. Faworytem meczu na pewno jest drużyna z Pireusu, która zapewniła sobie tytuł mistrza Grecji i będzie chciała w bieżącym sezonie zdobyć dublet. Nie będzie to łatwe, albowiem AEK jest trudnym i niewygodnym przeciwnikiem. Mimo wszystko Olympiakos posiada większy potencjał i powinien ten mecz finałowy wygrać. Stawiamy, że Olympiakos strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Rumunia – Puchar, godz. 20:30, Dinamo Bukareszt – CFR Cluj, typ: 1, kurs: 2.20

Będzie to finałowy mecz pucharu Rumunii. Z pewnością faworytem będzie drużyna ze stolicy, ale goście należą do trudnych i niewygodnych przeciwników. Dinamo w półfinale wyeliminowało inną drużynę ze stolicy, a mianowicie Steaue. Cluj wyeliminował Targu Mures remisując pierwszy mecz 0:0, a drugi wygrywając 2:0. Mecz będzie na pewno bardzo wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy drużynie Dinama Bukareszt.

Turcja – III Liga Play Off, godz. 15:00, Istanbulspor – Bandrmaspor, typ: 1 HT, kurs: 2.15

Będzie to rewanżowe spotkanie play off. W pierwszym meczu Istanbulspor przegrał na wyjeździe 0:1, chociaż nie był gorszą drużyną. U siebie faworytem będzie na pewno drużyna gospodarzy, która już w pierwszej połowie będzie chciała odrobić straty. My typujemy, że Istanbulspor będzie prowadził po pierwszej połowie.

Turcja – III Liga Play Off, godz. 15:00, Gumushanespor – Kecoriengucu, typ: 1, kurs: 1.90

Kolejne spotkanie rewanżowe play off w trzeciej lidze tureckiej. Gospodarze w pierwszym meczu doznali porażki na wyjeździe 0:1. Nie jest to duża strata do odrobienia i raczej stać gospodarzy na to, aby te straty odrobić, a nawet wygrać ten mecz z nawiązką. My typujemy zwycięstwo Gumushanespor.