Typy na dziś: Pewniaki na czwartek 30.06.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na czwartek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 16:00, Aktobe – MTK Budapeszt, typ: under 3.5, kurs: 1.20

W pierwszym meczu kwalifikacji Ligi Europejskiej Aktobe będzie podejmować MTK Budapeszt. Faworytem dwumeczu na pewno jest drużyna węgierska, ale w tym meczu może być różnie, ponieważ na tym terenie mecze są ciężkie i nie jedna drużyna wyżej notowana tam przegrywała. W spotkaniu nie powinno wpaść dużo bramek, dlatego stawiamy, że wpadną maksimum trzy bramki.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:15, Trnava – Hibernians, typ: 1, kurs: 1.23

Zdecydowanym faworytem tego meczu, ale także do awansu do dalszej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej jest drużyna gospodarzy. Słowacy, aby nie martwić się przed meczem rewanżowym na Malcie, będą chcieli to spotkanie wygrać wysoko. Stawiamy na pewne zwycięstwo Trnawy.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 18:30, IFK Goeteborg – Llandudno, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Inny wynik niż zwycięstwo drużyny szwedzkiej byłby sporą niespodzianką, dlatego spodziewamy się wysokiej wygranej gospodarzy. Już w pierwszej połowie piłkarze powinni strzelić gola i to nie jednego. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:00, Domzale – Lusitanos, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Słoweńcy mogą już myśleć o kolejnej rundzie, gdyż przeciwnik nie powinien im w żaden sposób zagrozić. Wygrana różnicą nawet trzech bramek nie powinna być dla nich trudna do zrealizowania. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, R. Bautista – M. Kukushkin, typ: 1, kurs: 1.20

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Bautista, który wcześniej pokonał gładko Australijczyka Thompsona 3:0. Kukushkin również wygrał 3:0 z Klizanem, ale ten mecz był bardzo zacięty, zwłaszcza w pierwszych dwóch setach. Miejmy nadzieję, że mecze zostaną rozpoczęte zgodnie z planem, ale wszystko jest możliwe z uwagi na powtarzające się opady deszczu. Typujemy zwycięstwo Bautisty.