Typy na dziś: Overy na czwartek 30.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 16:00, Aktobe – MTK Budapeszt, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to na pewno bardzo wyrównane spotkanie, chociaż faworytem dwumeczu jest drużyna z Budapesztu. W Kazachstanie gra się bardzo ciężko i niejedna już drużyna, która była faworytem przegrywała na tym terenie. W meczu nie powinno wpaść dużo goli. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie maksimum jedna bramka.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 18:00, Sloboda – Beitar Jerozolima, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Faworytem dwumeczu jest na pewno drużyna z Izraela, ale pierwszy mecz dla nich będzie bardzo ciężki. Remis, zwłaszcza ten bramkowy, będzie dla gości bardzo dobrym rezultatem. My typujemy, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 18:30, IFK Goeteborg – Llandudno, typ: BTS NIE, kurs: 1.45

Szwedzi są zdecydowanymi faworytami tego pierwszego meczu. Spotkanie powinno się zakończyć wysoką wygraną gospodarzy. Walijczycy nie powinni w żaden sposób zagrozić gospodarzom. Zachodzi małe prawdopodobieństwo, że goście strzelą chociażby jednego gola. My typujemy, że jeżeli wpadną gole, to tylko za sprawą gospodarzy.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:00, Domzale – Lusitanos, typ: BTS NIE, kurs: 1.50

Domzale powinno rozpocząć przygodę w kwalifikacjach Ligi Europejskiej od wysokiego zwycięstwa, albowiem drużyna z Andory prezentuje poziom co najmniej o klasę niższy od gospodarzy. My typujemy, że goście nie strzelą w tym meczu ani jednej bramki.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 19:00, Midtjylland – Suduva, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Midtjylland w pierwszym meczu kwalifikacji Ligi Europejskiej będzie podejmował drużynę Suduvy. Na pewno gospodarze są zdecydowanym faworytem dwumeczu i powinni bez przeszkód awansować do dalszej rundy. My typujemy, że Midtjylland strzeli bramkę w pierwszej połowie.