Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 11.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na poniedziałek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Islandia – Premier League, godz.21:15, Breidablik – Akranes, typ: over 1.5, kurs: 1.22
Gospodarze potrzebują punktów w ligowej tabeli. Po ostatnim remisie z Valur zespół Breidablik będzie jeszcze bardziej zmotywowany, aby odnieść dzisiaj zwycięstwo. Akranes ostatnio dobrze się prezentuje i odbiło się od dna tabeli po dwóch zwycięstwach. W dzisiejszym spotkaniu powinnyśmy zobaczyć więcej niż jednego gola.

Rosja – Dywizja 1, godz. 18:30, Dyn. Moskwa – Tyumen, typ: 1, kurs: 1.36
Spadkowicz z rosyjskiej Premier Liga Dynamo będzie chciało od pierwszych kolejek w Dywizji 1 zasygnalizować swoim rywalom, że obecna klasa rozgrywkowa nie jest odpowiednia dla tego zespołu. W pierwszej kolejce spotkań Dynamo zmierzy się z zespołem Tyumen, który w poprzednim sezonie zajął 8. miejsce w ligowej tabeli. Tyumen na wyjazdach głównie remisuje i nie traci wielu goli. Ostatnie mecze towarzyskie Dynama dają dużo optymizmu jego kibicom i pozwalają przypuszczać, że gospodarze zaczną nowy sezon od pewnego zwycięstwa.

Tenis, ATP Newport (USA), trawiasta, godz.18:30, Pospisil V. – Chiudinelli M., typ: 1, kurs: 1.25
Pospisil grał ostatnio więcej na tej nawierzchni od swojego dzisiejszego rywala. Zwycięstwa przeplatał z porażkami, jednak to on jest dzisiaj faworytem w starciu z Chiudinellim, który nie przepada za trawą. Panowie spotkali się na twardym korcie 3 lata temu i spotkanie to wygrał Pospisil 2:0. Dzisiaj stawiamy także na Kanadyjczyka.

Piłka nożna U19 – Euro 2016, godz. 19:00, Portugalia U19 – Austria U19, typ: 1X HT, kurs: 1.18
Mistrzostwa Europy w kategorii wiekowej U19 i starcie Portugalii z Austrią. Nie sądzimy, aby trener młodszych kolegów świeżo upieczonych mistrzów Europy pozwolił długo świętować historyczny sukces seniorskiej kadry Portugalii na zakończonym we Francji Euro 2016 i w starciu z młodymi Austriakami to oni będą dzisiaj faworytem. Typujemy, że młodzi Portugalczycy już w pierwszej połowie będą chcieli ustawić sobie mecz, a na pewno nie będą przegrywać tego spotkania po pierwszych 45 minutach.

Peru – Primera Division, godz. 20:15, Defensor La Bocana – Comerciantes Unidos, typ: 1X, kurs: 1.20
8. kolejka spotkań w peruwiańskiej Primera Division i pojedynek ostatniego w tabeli Defensora z Comerciantes Unidos, które jest obecnie na 11. miejscu. Gospodarze jeszcze nie wygrali w tym sezonie i wydaje się, że dzisiaj w końcu się przełamią, ponieważ rywala mają odpowiedniego, aby w końcu wygrać. Comerciantes gra słabo na wyjazdach i dzisiaj będą się głównie koncentrować na obronie dostępu do własnej bramki. Defensor nie może sobie już pozwolić na kolejne straty punktów.