Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 30.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Finlandia – II Liga, godz. 17:30, TPS Turku – FF Jaro, typ: 1, kurs: 2.10

Gospodarze spisują się ostatnio bardzo dobrze, w pięciu ostatnich meczach zanotowali komplet zwycięstw. Na własnym boisku również grają dobrze. W pięciu ostatnich meczach przegrali tylko jedno spotkanie, pozostałe mecze wygrali. W dwóch ostatnich spotkaniach TPS Turku strzeliło dziesięć bramek, a straciło tylko dwa gole. Goście grają słabo, zajmują trzecie miejsce od końca. Wszystko na to wskazuje, że gospodarze odniosą kolejne zwycięstwo. Typujemy zwycięstwo TPS Turku.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 21:00, Heatrs – Infonet, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.95

Hearts już dawno nie walczył w europejskich pucharach i obecnie nadarza się okazja, aby awansować do dalszej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej. Przeciwnikiem gospodarzy będzie drużyna z Estonii – Infonet. Goście w lidze spisują się dobrze, ponieważ zajmują drugie miejsce, ale w konfrontacji z Hearts nie powinni mieć większych szans. Gospodarze powinni pewnie wygrać to spotkanie i to przewagą kilku bramek. Typujemy, że Hearts strzeli gola w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 19:00, Vaduz – Sileks, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.90

Vaduz jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, a także całego dwumeczu. Potencjał gospodarzy jest o wiele wyższy niż gości i można spodziewać się, że gospodarze już w pierwszym meczu będą chcieli rozstrzygnąć losy awansu. Vaduz stać na wysoką wygraną, dlatego możliwe jest, że w meczu wpadnie dużo bramek. My typujemy, że Vaduz strzeli bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:15, Trnava – Hibernians, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.90

Trnava w lidze zajęła czwarte miejsce dające grę w kwalifikacjach Ligi Europejskiej. Gospodarze wyprzedzili w lidze utytułowaną Zilinę, która zajęła piąte miejsce. Biorąc pod uwagę potencjał gospodarzy, a możliwości drużyny maltańskiej, to z góry można przewidzieć, że Trnava awansuje do dalszej rundy tych rozgrywek. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:45, Aberdeen – Fola Esch, typ: 2 under 0.5, kurs: 1.95

Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania i powinni wysoko pokonać drużynę z Luksemburga. Inny rezultat niż zwycięstwo Aberdeen będzie dużą niespodzianką. Goście będą mieli kłopoty nawet ze strzeleniem w tym meczu bramki. My typujemy, że Fola nie strzeli w tym spotkaniu gola.