Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 31.05.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:30, Austria – Malta, typ: over 1.5 HT, kurs: 1.90

Austriacy w meczu z Maltą mogą nastrzelać dużo goli. Gospodarze są drużyną nieobliczalną i mogą daleko zajść w ME. Malta w ostatnim meczu towarzyskim z Czechami przegrała aż 0:6 i kto wie, czy z Austrią nie powtórzy się scenariusz z tego meczu. My stawiamy, że już w pierwszej połowie wpadną przynajmniej dwie bramki.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Irlandia – Białoruś, typ: 1HT, kurs: 1.95

Gospodarze w ostatnim meczu sparingowym zremisowali u siebie z Holandią 1:1, a do przerwy prowadzili 1:0. Białoruś przegrała na wyjeździe z Irlandia Płn. 0:3 i należy dodać, że był to bardzo słaby mecz w ich wykonaniu. Gospodarze są w stanie pewnie wygrać to spotkanie tym bardziej, że mają lepszą drużynę od Irlandii Płn. Typujemy, że Irlandia będzie prowadzić po pierwszej połowie.

Grecja, godz.19:15, PAOK – Panathinaikos, typ: X HT, kurs: 2.00

Walka o kwalifikacje Ligi Mistrzów wkracza w decydująca fazę. Gospodarze, jeżeli zremisują, zapewnią sobie wspomniane wyżej kwalifikacje. Goście muszą ten mecz wygrać, albowiem tracą do PAOK jeden punkt. My typujemy, że do przerwy będzie rezultat remisowy.

Tenis – Roland Garros, godz. 13:45, K. Bertens – M. Keys, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.30

Holenderka Bertens w 1/8 finału tegorocznego Roland Garros spotka się z Amerykanką Keys. Bertens na tym turnieju pokonała już Kerber, Giorgi oraz Kasatkinę. Keys wygrała wszystkie trzy mecze nie oddając seta. Faworytką tego meczu jest Keys, ale Bertens jest w stanie ugrać jednego seta. Typujemy, że spotkanie zakończy się w trzech setach.

Tenis – Roland Garros, godz. 13:45, V. Williams – T. Bacsinszky, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.30

Starsza z sióstr Williams jak na razie spisuje się bardzo dobrze na turnieju Roland Garros. Wygrała trzy spotkania i przegrała tylko jednego seta. Szwajcarka również idzie jak burza, nie oddała w wygranych trzech meczach ani jednego seta. Obie tenisistki spotkały się ostatnio dwukrotnie i za każdym razem lepsza była Williams. Faworytką meczu jest Szwajcarka, ale Williams jest w stanie wygrać jednego seta. Stawiamy, że mecz zakończy się w trzech setach.