Typy na dziś: Overy na wtorek 31.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Irlandia – Białorus, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

To już ostatni dzwonek przed wyjazdem na ME we Francji. Reprezentacja Irlandii po remisie 1:1 w meczu towarzyskim z Holandią podejmować będzie Białoruś. Goście słabo zaprezentowali się w meczu wyjazdowym z Irlandią Płn., który przegrali 0:3. Przewidujemy, że scenariusz tego meczu może być podobny i gospodarze strzelą Białorusi kilka bramek. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz: 19:00, Luksemburg – Nigeria, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.50

Ciekawy mecz czeka reprezentację Luksemburga, która spotka się towarzysko z Nigerią. Gospodarze nie należą do potentatów piłki europejskiej i nie będą w tym spotkaniu faworytami, tym bardziej, że w szeregach gości wystąpią piłkarze grający w silnych klubach europejskich. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:15, Serbia – Izrael, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Drużyna Serbii jest w mocnej przebudowie, ale wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Już w meczu z Polską gospodarze pokazali, że drzemie w nich duży potencjał. W kolejnych meczach Serbia wygrała wszystkie mecze pokonując na wyjeździe Estonię, a ostatnio u siebie reprezentację Cypru. Izrael ostatnio spisuje się słabo, przegrał trzy mecze z rzędu. Uległ Chorwacji, Belgii i u siebie przegrał z Cyprem. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Grecja, godz.19:15, PAOK – Panathinaikos, typ: 2 over 0.5, kurs: 1.45

Mecz decydujący o tym, która z drużyn zagra w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Jak na razie w grupie prowadzi PAOK, ale wyprzedza Panathinaikos tylko jednym punktem. Gospodarzom do sukcesu wystarczy remis, Panathinaikos musi ten mecz wygrać. Goście nie mają nic do stracenia i zagrają o wszystko, dlatego typujemy, że Panathinaikos strzeli w tym spotkaniu przynajmniej jednego gola.

Grecja, godz. 19:15, Panionios – AEK, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Panionios nie ma już żadnych szans by nawiązać walkę o kwalifikacje Ligi Mistrzów. Goście po zdobyciu pucharu Grecji zajmują w grupie mistrzowskiej trzecie miejsce, ale tracą do pierwszego PAOK dwa punkty. Walka o kwalifikacje Ligi Mistrzów rozstrzygnie się raczej między PAOK, a Panathinaikosem. My typujemy, że drużyny w tym meczu nie strzelą więcej niż dwie bramki.