Typy na dziś – Singiel: Brondby- Vejle

Typy na dziś

Singla na niedzielę 22. dzień lipca zagramy w duńskiej Superlidze, w której rozegrane dziś zostaną cztery spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Brondby pokona na własnym boisku Vejle przynajmniej dwoma bramkami, pokrywając tym samym handicap 0:1. Goście są beniaminkiem w tej lidze i pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej wygrali u siebie 1:0. Jednak dziś poprzeczka zostanie zawieszona znacznie wyżej.

Ekipa ze stolicy Danii wspaniale rozpoczęła sezon od wyjazdowej wygranej (2:0) i oczywiście od bramki Kamila Wilczka. Dziś Brondby debiutuje przed własną widownią i nie widzimy tu innego wyniku niż wysokie zwycięstwo zespołu z Kopenhagi. Nam wystarczy skromne 2:0, ale coś czujemy, że gospodarze wygrają jeszcze wyżej.

A teraz UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Brondby- Vejle, typ: 1 (handicap 0:1), kurs; 1.72.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…