Typy na sobotnie mecze Ekstraklasy

Typy na sobotnie mecze Ekstraklasy
Oceń

Pierwsze mecze nowego sezonu Ekstraklasy już za nami i …jak można było się spodziewać sypnęło niespodziankami. Najbardziej nieprzewidywalna liga świata daje nam dziś trzy mecze i wieczorem przekonamy się, czy znów padną zaskakujące rezultaty.


My stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Śląska z Cracovią oraz Wisły Kraków z Arką. Liczymy, że po wczorajszych underowych meczach dziś gracze zasypią nas bramkami.

W ostatnim sobotnim pojedynku stawiamy na zwycięstwo Legii z Zagłębiem. Mistrzowie Polski mają już za sobą trzy mecze o stawkę i to powinno im pomóc wejść w nowy sezon z kompletem punktów.

Zobacz typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy TUTAJ.

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…