Typy na dziś: Singiel na czwartek 14.06.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 14.06.
Oceń

Singla na czwartek 14. dzień czerwca zagramy w islandzkiej ekstraklasie. Typy na mundial podajemy w osobnym zestawieniu, ale nie wykluczamy, że czasami damy do Singla typ z mistrzostw świata. Dziś jednak zagramy na północy Europy.

Stawiamy, że Stjarnan wygra wyjazdowe spotkanie z KA Akureyri. Goście są w dobrej formie i pną się w górę tabeli. Dwie kolejki temu, wygrali na wyjeździe z Breidablikiem, który należy do rewelacji tego sezonu.

Liczymy, że Stjarnan pokona dziś zajmujący 10. miejsce w tabeli Akureyri. Gospodarze nie przegrali jeszcze meczu na własnym boisku, ale grali ze słabymi rywalami. Dziś poprzeczka zostanie zawieszona znacznie wyżej i naszym zdaniem trzy punkty zgarną goście.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Stjarnan – Akureyri, typ: 2, kurs: 1.95.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…