Typy na dziś: Dubel na czwartek 14.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na czwartek 14.06.
Oceń

Dubla na czwartek 14. czerwca zagramy na Litwie oraz w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.50. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Troki wygrają wyjazdowe spotkanie z Żalgirisem Kowno, czyli z jedną z najgorszych ekip w lidze (przedostatnie miejsce w tabeli). Goście wygrali na tym stadionie cztery z ostatnich pięciu meczów, w tym ostatnio dwa razy z rzędu. Komplet punktów pojedzie dziś do Troków.

W MLB stawiamy, że mistrzowie ligi, czyli Houston Astros wygrają na wyjeździe z Oakland Athletics. Na górce miotacza w drużynie z Teksasu stanie dziś Justin Verlander, a on nie pozwala na wiele runów drużynom przeciwnym. Ofensywa Astros również spisuje się dobrze, co pokazała minionej nocy wygrając w Oakland 13:5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.50, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…