Typy na mistrzostwa świata: Chorwacja – Dania

Typy na mistrzostwa świata: Chorwacja – Dania
Oceń

Chorwacja – Dania to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W niedzielę zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy w tym spotkaniu na poniżej 2.5 gola. Dlaczego? Głównie z powodu Danii, która w każdym z meczów grupowych nie pokrywała linii 2.5. Uważamy, że Duńczycy prezentują się w obronie na tyle dobrze, aby przetrzymać przez 90 minut nawałnicę Chorwatów.

Kursy bukmacherów idą w stronę Chorwacji, ale spokojnie. Tutaj nikt się nie otworzy i nie zdziwimy się, jeśli ten mecz zakończy się dopiero w rzutach karnych. Kurs na remis 3.00 nie jest zbyt wysoki, więc bukmacherzy też spodziewają się wyrównanego pojedynku. Jak będzie? Jak zwykle – przekonamy się po końcowym gwizdku.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chorwacja – Dania, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.54.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…