Typy na dziś: Singiel na piątek 11.05.

Oceń

Singla na piątek 11. dzień maja zagramy w irlandzkiej Premier Division. Wybraliśmy mecz, który dobrze rokuje i powinien przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Dundalk pokona u siebie Sligo Rovers różnicą przynajmniej dwóch bramek, pokrywając tym samym handicap 0:1. Gospodarze przed własnymi kibicami jeszcze w tym roku nie przegrali, notując cztery zwycięstwa i zaledwie jeden remis. W dwóch ostatnich meczach na Oriel Park Dundalk wygrywał przekonująco 3:0 i 5:0.

Liczymy, że dziś gospodarze zagrają na tyle dobre spotkanie, aby ponownie wygrać wysoko, tym bardziej, że nie jest zbyt wymagający i historycznie patrząc nie radzi sobie na tym stadionie zbyt dobrze.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dundalk – Sligo Rovers, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…