Typy na dziś: Singiel na środę 14.02.

Typy na dziś: Singiel na środę 14.02.
Oceń

Singla na środę zagramy w cieplejszym niż w Polsce klimacie, bo w Egipcie. Wybraliśmy spotkanie, które otworzy 24. serię spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Przeważnie nie lubimy kursów po 1.50, bo są czasami bardzo zdradliwe, dlatego ostrzegamy zawczasu – uważajcie. Jednak uważamy, że Zamalek ma o wiele większy potencjał sportowy niż ich lokalny rywal z Kairu – Wadi Degla.

Goście na wyjazdach wygrywają od święta. Na 11 spotkań w delegacji przegrali aż sześć razy, czyli więcej niż 50 procent meczów. Z drugiej strony Zamalek będąc gospodarzem w 12 ligowych potyczkach pięć razy wygrywał i tyle samo razy schodził z boiska pokonany. Jednak gospodarze mają większą motywację i na to zwracamy uwagę. Jeśli dziś wygrają awansują na trzecie miejsce w tabeli, a to zawsze większa chęć do gry niż bezpieczne lokowanie się w środku zestawienia.

Zamalek – Wadi Degla, typ: 1, kurs: 1.50.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…