Typy na dziś: Singiel na wtorek 2.01.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 2.01.
Oceń

Wtorkowego Singla zagramy w angielskiej Championship, która dziś zakończy zmagania w 26. kolejce spotkań. Wybraliśmy mecz, który powinien przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Postawimy dziś na wygraną Wolves z Brentford. Wilki na własnym terenie są bardzo groźne. Na 12 spotkań rozegranych na Molineux Stadium gospodarze wygrali aż 9 z nich i tylko raz przegrali.

Brentford to ligowy średniak, który punkty gromadzi głównie z rywalami równymi sobie lub słabszymi. Jednak gdy trzeba zagrać na wyjeździe z drużynami z czołówki, jak choćby z Cardiff – wyraźnie przegrywa.

Liczymy, że lider Championship wykona dziś dobrze swoją robotę i po 90 minutach dopisze do dorobku punktowego kolejne trzy punkty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolves – Brentford, typ: 1, kurs: 1.72.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…