Typy na dziś: Dubel na wtorek 2.01.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na wtorek 2.01.
Oceń

Dubla na wtorek 2. dzień stycznia zagramy na Wyspach, bo tylko tam grane są dziś fajne mecze, które mogą przynieść zysk. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.26.


Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Dundee United z Brechinem. Statystycznie wygląda to naprawdę dobrze, bo Dundee w pięciu ostatnich meczach na własnym stadionie we wszystkich pokryło linię 2.5. Liczymy, że dziś seria będzie podtrzymana, bo Brechin to najgorsza drużyna tej ligi z bilansem 14:41 i średnią bramek 3.1.

Postawimy też na wygraną Manchesteru City z Watfordem. Widać gołym okiem, że Obywatele nie grali ostatnio efektownie. Może to przez przemęczenie, a może zbyt „obfite” świętowanie. Wierzymy jednak, że ta drużyna pokaże dziś dlaczego jest najlepsza w Anglii i wygra przynajmniej dwoma bramkami z ligowym średniakiem.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.26, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…