Typy na mistrzostwa świata: Kupon na wyjście z grupy

Typy na mistrzostwa świata: Kupon na wyjście z grupy
Oceń

Piłkarskie mistrzostwa świata to nie tylko obstawianie zwycięzców meczów, liczby bramek czy kartek. To także typowanie różnych scenariuszy, jak choćby na układ w tabelach po zakończeniu fazy grupowej.

Do naszych typów z mundialu w dzień jego rozpoczęcia dodajemy również taki kupon z łącznym kursem 3.37.

Stawiamy, że Urugwaj wygra rozgrywki w grupie A. Dodajemy do tego, że Islandia zajmie w grupie D miejsca od 1 do 3, a Portugalia zajmie w swojej grupie pozycję pierwszą lub drugą. Wszystkie trzy scenariusz wydają się być bardzo prawdopodobne, dlatego zagramy taki kuponik.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NBA: Dubel na czwartek 17.01. z kursem 2.43. https://t.co/xnLpGq72kj #picks

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Load More…