Typy na piątek 23.03 – zapowiedź + dziewczyna dnia

Wiemy, wiemy dziś Polska gra z Nigerią, ale typy na ten mecz zostawimy sobie na koniec. Poza tym nie gramy meczów towarzyskich z zasady. Nawet po głowie chodzi nam powiedzenie: grasz mecz towarzyski – pakuj walizki. A przecież nie o to chodzi, żeby przegrywać i uciekać z całym dorobkiem, ale żeby wygrywać realną kasę.

Dlatego do Singla na piątek wybraliśmy mecz o stawkę. Stawiamy, że w 3. Bundeslidze Paderborn …Singla zobaczysz TUTAJ.

W dublu natomiast zagramy agresywnie, a łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.25. Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, który w marcu przynosi nam ponad tysiąc złotych zysku. Gramy, aby powiększać tę wartość. Zobacz TUTAJ, co przygotowaliśmy w Kuponie na dziś.

Do tego dodajemy Pewniaki (TUTAJ) i Overy (TUTAJ) oraz kilka typów na rzuty rożne (TUTAJ).

Typy na NBA i NHL pewnie dodamy popołudniu, więc zaglądajcie na tylkopilka.pl

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to niezawodna Emily Ratajkowski.