Typy na rzuty rożne: Pogoń – Korona

Typy na rzuty rożne

Pogoń na własnym terenie wykonuje wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz.

Korona natomiast w spotkaniach wyjazdowych rywalom nabija średnio 5.40 rzutów rożnych na mecz.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Pogoń grając na własnym terenie często nabija rywalom sporo kornerów. W ostatnim spotkaniu w tym roku przed własną publicznością, liczymy że gospodarze wykonają przynajmniej 5 rzutów rożnych. #kasujemy

Pogoń – Korona, typ: Pogoń powyżej 4.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.