Typy na rzuty rożne: Swansea – Tottenham

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Swansea – Tottenham
Oceń

Tottenham po słabszym okresie wraca do dobrej dyspozycji, a my liczymy, że Koguty tak jak przed kryzysem będą nabijać sporo kornerów.


Goście na 20 spotkań ligowych 13 razy kończyli mecz overem 9.5 rzutów rożnych. Średnio Tottenham wykonuje 6.65 rzutów rożnych na mecz i jest to drugi najlepszy wynik w Premier Leagues.

Swansea zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i dzisiaj czeka ich bardzo trudne spotkanie. Stałe fragmenty gry mogą być kluczowe dla gospodarzy, którzy średnio wykonują przynajmniej 5 rzutów rożnych na własnym terenie.

W ostanim spotkaniu tych drużyn zobaczyliśmy 12 rzutów rożnych, z czego aż 11 wykonał Tottenham. Dzisiaj liczymy, na przynajmniej 10 kornerów.

Wiesz, że ostatnio najlepiej grać w Unibecie? Działają teraz pod TAKIM adresem. Załóż konto w Unibet i skorzystaj z zakładu bez ryzyka aż do 200 zł. Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Swansea – Tottenham, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…