Typy na sobotę 24.03 – zapowiedź + dziewczyna dnia

Paradoksalnie wczoraj oferta piłkarska bukmacherów była znacznie lepsza od sobotniej. Dziś dostajemy kilka mało grywalnych lig oraz mecze towarzyskie.

Dlatego do Singla na piątek wybraliśmy mecz z włoskie Serie B, w którym gramy na gospodarzy. Singla zobaczysz TUTAJ.

W dublu natomiast zagramy mecz niemieckiej młodzieżówki oraz spotkanie z irlandzkiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś:  Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, który w marcu przynosi nam ponad tysiąc złotych zysku. Gramy, aby powiększać tę wartość. Zobacz TUTAJ, co przygotowaliśmy w Kuponie na dziś.

Do tego dodajemy Pewniaki (TUTAJ), ale dziś zrezygnowaliśmy z Overów, gdyż naprawdę nic ciekawego nie widzimy do tych rynków.

Typy na NBA i NHL pewnie dodamy popołudniu, więc zaglądajcie na tylkopilka.pl

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to niezawodna dziewczyna Grzegorza Krychowiaka – Celia.