Typy na tenis: Barbora Strycova – Andrea Petkovic

Typ przeciwko Petkovic, która wraca po niedawnym urazie lewego uda. Miała przerwę w treningach i może odbić się to na jej dyspozycji. Andrea to bardzo utalentowana zawodniczka, ale musi być doskonale przygotowana fizycznie, aby odnosić sukcesy.

W Doha grała genialny tenis, aż do momentu kontuzji. Poza tym taki uraz może się odnowić przy jednej akcji. Dodatkowo popularna 'Petkorazzi’ nie za bardzo lubi ten turniej. Wygrała w Indian Wells tylko jeden mecz – 3 lata temu w kwalifikacjach. Dziś trafia na bardzo solidną Strycovą, która znajduje się w dobrej, stabilnej formie. Nie dawno osiągnęła finał w Dubaju pokonując m.in. Ivanovic czy – świetnie grającą podczas tamtego turnieju – Caroline Garcie. Na początku sezonu była w IV rundzie Australian Open. Tutaj ograła gładko Sasnovich.

Barbora gra ciekawy tenis, dużo kombinacyjnej gry, potrafi świetnie grać przy siatce. Dyspozycja Andrei to spora niewiadoma. Ona ciężko wchodzi w turnieje, musi minąć trochę czasu żeby odnalazła swój rytm. Wobec problemów zdrowotnych Niemki typuję w tym pojedynku Barbore Strycovą.

Barbora Strycova – Andrea Petkovic, typ: 1 (+1,5 gema), kurs: 1,87 / mecz ok. 23:00.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.