Typy NBA: Utah Jazz – Washington Wizards

Typy z NBA
Typy z NBA

Jak już napisałem wczoraj, marzec jest dla nas bardzo szczęśliwy, co potwierdziła wczorajsza wygrana Toronto Raptors nad Atlantą Hawks. Dzisiaj zmieniamy klimat i przenosimy się do Konferencji Zachodniej. Konkretniej do Salt Lake City, gdzie miejscowi Utah Jazz podejmą we własnej Vivint Smart Home Arena podejmą koszykarzy ze stolicy, zawodników Washington Wizards.

Dla obu zespołów jest to bardzo ważny pojedynek. Muszą go wygrać, aby zachować pozory walki o play-off. Zespoły dość przeciętnie prezentują się po przerwie na All-Star Weekend, grają po prostu w kratkę. Stawiam w tym spotkaniu na gospodarzy z kilku przyczyn. Po pierwsze graja u siebie, a jak wiadomo własna publiczność w hali potrafi zdziałać cuda i popchnąć swoich ulubieńców do lepszej gry.

Po drugie Jazz są zdecydowanie lepszym zespołem w defensywie niż ich dzisiejszy rywal. Jak wiadomo defensywą wygrywa się mecze, w zespole Jazz już to jest, aby zaistnieć w NBA jest konieczna poprawa gra na atakowanej połowie. Są jeszcze młodzi, powinni nad tym mocno popracować. Jednak liczę, że dzisiaj obejdzie się bez wspaniałego ataku i konsekwentną obroną wygrają ten mecz.
Początek spotkania o 03:00. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Powodzenia!

Utah Jazz – Washington Wizards, Typ: Jazz (-3,5), kurs: 1,94.

Nie zwlekaj, tylko właśnie teraz sięgnij po swój bonus!
Otwórz konto w Betsson już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.