Typy NBA: Dubel na piątek 11.01. z kursem 2.27.

typy NBA
Oceń

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.27. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk prawie 200 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Milwaukee Buck wygrają w Waszyngtonie przynajmniej czterema punktami. Owszem widzimy, że Giannis Antetokounmpo jest trochę poturbowany, ale wygląda na to, że zagra w tym spotkaniu. W związku z tym nie widzimy Wizards w tym meczu, bo ich ostatnia wygrana z Sixers była bardziej dziełem rywala, niż ich samych.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Sixers wygrają u siebie z Atlantą przynajmniej dziewięcioma punktami. Zespół z Philly u siebie jest nie do zatrzymania i nie sądzimy, żeby akurat Hawks mogli to zmienić. Przed własną widownią 76ers nie popełniają tylu strat co na wyjazdach, a to oznacza wysokie zwycięstwo gospodarzy.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy NBA

Top 10 akcji z NBA z minionej nocy

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.03. z kursem 3.44. https://t.co/M2X6MQi49M #betting

Typy NHL: Vancouver Canucks – Ottawa Senators https://t.co/H2kTBcYe0s #betting

Overy na środę 20.03. https://t.co/3cQHRqLz3x #betting

Load More…