Typy NBA: Dubel na piątek 11.01. z kursem 2.27.

typy NBA
Oceń

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.27. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk prawie 200 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Milwaukee Buck wygrają w Waszyngtonie przynajmniej czterema punktami. Owszem widzimy, że Giannis Antetokounmpo jest trochę poturbowany, ale wygląda na to, że zagra w tym spotkaniu. W związku z tym nie widzimy Wizards w tym meczu, bo ich ostatnia wygrana z Sixers była bardziej dziełem rywala, niż ich samych.

W drugim meczu Dubla z NBA stawiamy, że Sixers wygrają u siebie z Atlantą przynajmniej dziewięcioma punktami. Zespół z Philly u siebie jest nie do zatrzymania i nie sądzimy, żeby akurat Hawks mogli to zmienić. Przed własną widownią 76ers nie popełniają tylu strat co na wyjazdach, a to oznacza wysokie zwycięstwo gospodarzy.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy NBA

Top 10 akcji z NBA z minionej nocy

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB