Typy NFL: Dubel na niedzielę 21.10.

Typy NFL: Dubel na niedzielę 21.10.
Oceń

W NFL zostanie dziś rozegrana 7. kolejka spotkań.  Wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi dziś 2.60.


Stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo New England Patriots z Chicago Bears oraz na domową wygraną Jacksonville Jaguars z Houston Texans.

W pierwszym przypadku liczymy na doświadczenie ekipy gości i Tom’a Brady’ego. Chicago to naszym zdaniem trochę nadmuchana przez media drużyna, która kilka razy szczęśliwie wygrała, ale to jednak nie ten poziom co Pats. Nie dajemy im żadnych szans w starciu z uczestnikiem ostatniego Super Bowl.

W drugim meczu liczymy na odbudowanie się Jaguars. Tydzień temu skompromitowali się w Dallas, więc dziś czas na powrót na zwycięskie tory, zwłaszcza, że Texans do potentatów nie należą.


Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.60, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…