Typy NHL: Pittsburgh Penguins – San Jose Sharks

Źle zaczęliśmy, ale nie ma się co załamywać. Zapraszamy na drugie spotkanie wielkiego finału i życzymy sporych wygranych. Powodzenia!

San Jose źle weszło w mecz i po pierwszej tercji przegrywali już 2:0. W przerwie jednak padło wiele mocnych i potrzebnych słów i druga tercja wyglądała kompletnie inaczej. Sharks wygrali ją 2:0 tym samym doprowadzając do remisu. 3 tercja to szanse obu drużyn, lecz szczęście dopisało gospodarzom, ponieważ Burns stracił kij co umożliwiło strzał Bonino, który z bliskiej odległości pokonał Jones’a. Dzisiaj celuje w over, ponieważ obie drużyny pokazały swój potencjał ofensywny. Pingwiny oddały 41 strzałów na bramkę, Rekiny tylko 26. Myślę, że ekipa DeBoera nie wyjdzie już przestraszona i od początku zaczną oni grać tak, jak w poprzednich rundach, a to z pewnością będzie zwiastowało nam bramki. Ekipa Crosby’ego z pewnością dołoży coś od siebie. Myślę, że 5 bramek zobaczymy na pewno.

NHL, godz. 02:00, Pittsburgh Penguins – San Jose Sharks, typ: over 5, kurs: 1.65

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!