Typy tenisowe: Peter Gojowczyk – Andreas Seppi

Typy tenisowe
Oceń

Przed nami kolejny dzień rywalizacji na kortach turnieju Indian Wells i czas na spotkanie Petera Gojowczyka oraz Andreasa Seppiego.


Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Włoch, choć jego ostatnie wyniki nie są na wysokim poziomie. Jest to jednak zawodnik, który dobrze serwuje i skutecznie korzysta ze swojego podania. Jeśli nie popełnia wielu błędów, ciężko o przełamanie jego serwisu. Włoch potrafi również dobrze funkcjonować z baseline, zwłaszcza forehandem, a przy siatce również potrafi się zachować.

Co do Gojowczyka, to bardzo słabo prezentuje się w tym roku. Owszem, jest bardzo groźnym tenisistą, ale gra na maksimum ryzyka bardzo płasko i często z nieprzygotowanych pozycji. Potrafi dobrze serwować, ale jego drugi serwis nie jest już na dobrym poziomie. Oglądaliśmy jego spotkania w Acapulco i tam popełniał bardzo dużo niewymuszonych błędów prezentując się momentami tragicznie. Chyba tylko tak można nazwać 20 niewymuszonych błędów na seta.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę formę, możliwości, regularność – idziemy zdecydowanie w kierunku Seppiego, który na ten moment jest stabilniejszy i spodziewamy się jego pewnego zwycięstwa.

ATP Indian Wells: Peter Gojowczyk – Andreas Seppi, typ: Seppi -2,5, gema, kurs:  1.60.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…