Typy tenisowe: Peter Gojowczyk – Andreas Seppi

Typy tenisowe
Oceń

Przed nami kolejny dzień rywalizacji na kortach turnieju Indian Wells i czas na spotkanie Petera Gojowczyka oraz Andreasa Seppiego.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest oczywiście Włoch, choć jego ostatnie wyniki nie są na wysokim poziomie. Jest to jednak zawodnik, który dobrze serwuje i skutecznie korzysta ze swojego podania. Jeśli nie popełnia wielu błędów, ciężko o przełamanie jego serwisu. Włoch potrafi również dobrze funkcjonować z baseline, zwłaszcza forehandem, a przy siatce również potrafi się zachować.

Co do Gojowczyka, to bardzo słabo prezentuje się w tym roku. Owszem, jest bardzo groźnym tenisistą, ale gra na maksimum ryzyka bardzo płasko i często z nieprzygotowanych pozycji. Potrafi dobrze serwować, ale jego drugi serwis nie jest już na dobrym poziomie. Oglądaliśmy jego spotkania w Acapulco i tam popełniał bardzo dużo niewymuszonych błędów prezentując się momentami tragicznie. Chyba tylko tak można nazwać 20 niewymuszonych błędów na seta.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę formę, możliwości, regularność – idziemy zdecydowanie w kierunku Seppiego, który na ten moment jest stabilniejszy i spodziewamy się jego pewnego zwycięstwa.

ATP Indian Wells: Peter Gojowczyk – Andreas Seppi, typ: Seppi -2,5, gema, kurs:  1.60.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB