Wimbledon może zostać przełożony lub odwołany

sports news

Szanse, że wielkoszlemowy Wimbledon odbędzie się zgodnie z planem są coraz mniejsze. Na oficjalnej stronie poinformowano, że rozważne jest zarówno jego przeniesienie jak i odwołanie.

Decyzja w tej sprawie ma zapaść jeszcze w tym tygodniu. Organizatorzy zapowiadają, że nie zorganizują turnieju bez udziału widzów.

Wimbledon był pierwotnie zaplanowany na termin do 29 czerwca do 12 lipca. Panedmia koronawirusa wywróciła jednak tenisowy kalendarz do góry nogami.

Póki co wszystkie turnieje zostały anulowane do 7 czerwca. Kolejne decyzje będą uzależnione od rozwoju sytuacji z koronawirusem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.