Zaniolo przedłużył kontrakt z Romą

sports news

Nicolo Zaniolo przedłużył kontrakt z Romą – poinformowali trzykrotni mistrzowie Włoch na swojej oficjalnej stronie.

20-letni pomocnik parafował pięcioletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2024 roku.

– To jest dokładnie to, czego chciałem. Dziękuję klubowi za szansę, którą otrzymałem. Wybór przed rokiem Romy był dla mnie oczywisty i łatwy, a przedłużenie umowy okazało się jeszcze łatwiejsze – podkreślił Zaniolo po złożeniu stosownych podpisów.

Dwukrotny reprezentant Włoch, którym poważnie interesował się Juventus Turyn, zdobył w minionym sezonie sześć bramek i zanotował dwie asysty w 36 rozegranych spotkaniach jako „Giallorossi”.

Wynagrodzenie Zaniolo po zawarciu nowego kontraktu wzrośnie z 700 tysięcy euro rocznie do 2,5 mln euro rocznie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy