Zbozień: Nie boimy się Wisły

sports news

– Mamy olbrzymi szacunek do Wisły, mają dobry zespół, ale się ich nie boimy. Musimy skupić się na sobie i zagrać dobre spotkanie. Mamy potencjał w drużynie, żeby utrzymać się w lidze – powiedział przed meczem z krakowianami, obrońca Arki Gdynia, Damian Zbozień.

– Wierzymy w utrzymanie. Jesteśmy sportowcami i będziemy walczyli do końca. Nasza sytuacja nie jest łatwa, ale też nie jest tragiczna. Mamy tylko sześć punktów straty do Wisły. Przed nami osiem spotkań z rywalami, którzy są w naszym zasięgu. Zdajemy sobie sprawę, jak wygląda tabela i jaki ciężar ma spotkanie z Wisłą. Będzie to kluczowy mecz, bo zwycięstwo da nam bezpośredni kontakt z krakowianami i możliwość gonienia Wisły Płock – dodał 31-letni defensor.

– My nie mamy w drużynie jednego lidera, który sam mijałby rywali i robił coś z niczego. Naszą siłą jest drużyna i zespołowe realizowanie założeń, które nakreśla nam trener. Uważam, że kolektyw jest rzeczą ważniejszą niż jednostka – stwierdził Zbozień.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…