Armando Nieves: Spełniłem swoje marzenie

W Polsce czuję się bardzo dobrze, jestem bardzo szczęśliwy. Miałem wiele marzeń. Jednym z nich było zagrać kiedyś w Europie. Wielu zawodników z Ameryki Południowej tego pragnie, gdyż europejska piłka jest tam bardzo ceniona. Dlatego jestem zadowolony, że będę tutaj występować – stwierdził w rozmowie z oficjalną stroną nowy nabytek Piasta Gliwice Armando Nieves.

– Wiedziałem, że gra się tutaj bardziej fizycznie niż technicznie, co osobiście mi bardzo odpowiada i motywuje mnie to, bo jestem zawodnikiem stawiającym bardzo na siłę i szybkość. Myślę, że szybko się dostosuję do polskiej piłki oraz będę mógł się tutaj wiele nauczyć. Tak szybko jak to będzie możliwe. Jeżeli chodzi o Polskę, to oczywiście wiem kim był papież Jan Paweł II. Próbowałem dowiedzieć się jak najwięcej wertując polskie strony internetowe, ale na przeszkodzie stanął niestety wasz język – dodał.

Co chciałbyś przekazać kibicom Piasta Gliwice? – Liczę na Wasz doping, na Wasze wsparcie bo gramy w piłkę dla Was – dla publiczności. Mam nadzieję, że wzmocnię defensywę Piasta. Postaram się wnieść do zespołu maksymalną dawkę bezpieczeństwa w poczynaniach obronnych. Chciałbym jak najszybciej przekonać do siebie trenerów, kolegów z drużyny oraz oczywiście fanów niebiesko-czerwonych – zakończył.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.