Lech trenował na sztucznej nawierzchni, Douglas gotowy do gry

Wtorkowa jednostka treningowa piłkarzy Lecha Poznań miała łączony charakter. Pierwsza część poświęcona na ćwiczenia pod okiem trenera przygotowania fizycznego Andrzeja Kasprzaka odbyła się na boisku z naturalną trawą. Druga część, poświęcona zagadnieniom taktycznym, miała miejsce już na sztucznej nawierzchni i przy trudnych warunkach atmosferycznych, w strugach rzęsistego deszczu – informuje oficjalny portal „Kolejorza”.

W zajęciach udziału nie wzięli jedynie Karol Linetty i Kebba Ceesay. Reszta zawodników pracowała normalnie i będzie do dyspozycji trenera Mariusza Rumaka na pierwsze spotkanie ze Stjarnan. – Łukasz Teodorczyk i Vojo Ubiparip wczoraj przeszli stosowne badania i nie ma żadnych przeciwwskazań, by zagrali na Islandii. Obaj są jednak po kontuzjach i sami muszą czuć się pewnie, by mogli grać – mówi trener Mariusz Rumak.

Do pełni sił wraca także Barry Douglas. Szkocki lewy obrońca w weekend rozegrał całe spotkanie w sparingowym meczu zespołu rezerw. Były zawodnik Dundee United pokazał się z dobrej strony, potwierdził, że jest gotowy do gry i także będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej na czwartkowe mecz w Gardabaer.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.